O Nas

Firma "Pośrednictwo Kredytowe" Anna Polak działa na rynku od kilku lat, a powstała z myślą o kompleksowej obsłudze klientów w zakresie finansowania nieruchomości oraz przedsiębiorstw. Podstawą działalności jest wieloletnie doświadczenie w branży bankowej, finansowej i doradztwie prawnym.

  • Posiadamy pożądaną przez klientów wiedzę na temat kredytów hipotecznych, firmowych, samochodowych, gotówkowych
  • Dopasowujemy rozwiązania finansowe do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów
  • Pomagamy w kompletowaniu dokumentów i wszelkich potrzebnych formalnościach związanych z zakupem nieruchomości
  • Pomagamy w negocjacjach między stronami
  • Sprawdzamy stan prawny nieruchomości i udzielamy porad prawnych
  • Przygotowujemy biznes plany dla przedsiębiorców
  • Ubezpieczamy mienie majątkowe niezbędne do kredytu
  • Doradzamy w inwestycjach, polisach życiowych i emerytalnych

Firma w imieniu klienta sukcesywnie dąży do uzyskania indywidualnych warunków cenowych aby podnieść zadowolenie klienta. Pasja jaka towarzyszy naszej pracy sprawia radość i mobilizuje do stałego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, współpracy ze specjalistami na rynku finansowych.

Zespół Ekspertów

Anna Polak

Anna PolakPracuję w bankowości od 1995 roku, gdzie przeszłam wiele szczebli kariery bankowej i nabyłam doświadczenie, które pomaga mi płynnie poruszać się między bankami i procedurami kredytowymi. Praca z klientami w banku uświadomiła mi potrzebę niezależnego doradztwa w sprawach finansowych. Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi. Zanim przedstawię klientowi ofertę, pragnę dokładnie poznać zarówno jego sytuację, jak i potrzeby. Prowadzę sprawy klientów od początku do końca poprzez bank, notariusza, ubezpieczenie. Współpracując z wieloma bankami mam możliwość odpowiedniego doboru oferty zależnie od źródła dochodów, lat pracy, celu i zabezpieczenia kredytu. Zakup mieszkania, budowa domu to proces tworzenia, radość budowania nowej przyszłości i pięknie jest w tym procesie uczestniczyć i cieszyć się radością klientów. W swoją pracę wkładam wiele zaangażowania i serca, tak aby moi klienci czuli się bezpiecznie i mogli spokojnie osiągnąć wyznaczone cele.

Agnieszka Kaniuk

Agnieszka KaniukTekst w przygotowaniu..

Marta Sztypa

Marta SztypaW firmie zajmuję się przede wszystkim kredytami hipotecznymi na budowę, remont lub zakup nieruchomości. Jest to sfera ściśle związana z rynkiem nieruchomości, którym z pasją i zaangażowaniem zajmuję się od 2005 roku. Posiadam państwową licencję Pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 19720. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu macie Państwo pewność, że stan prawny nabywanej nieruchomości zostanie dogłębnie sprawdzony, a w razie konieczności pomogę w jego uregulowaniu.