Opinie Naszych Klientów

"Współpraca z Panią Anią sprawia, że "świat kredytów" staje się bardziej przyjazny dla kogoś kto o kredytach słyszał tylko w telewizji. Jest osobą kompetentną i konkretną a przy tym bardzo sympatyczną. Chętnie pomaga w zawiłościach kredytowych. Jestem bardzo zadowolona z obecnej współpracy i mam nadzieję na równie owocną w niedalekiej przyszłości."

Marek (Kredyt konsolidacyjny)

"Do Pani Ani trafiłam z polecenia znajomych. Miałam dużo pytań, wątpliwości i obaw, które zostały mi systematycznie i cierpliwie wytłumaczone i skutecznie rozwiązane. Zostałam przeprowadzona przez wszystkie kręte ścieżki procedury kredytowej gdzie doradzono, wytłumaczono co trzeba, przygotowując wszelkie dokumenty do podpisania. Pani Ania jest sympatyczną, szczerą i życzliwą osobą i kompetentnym doradcom finansowym. Skutecznie doprowadza do finału całe trudne, bądź co bądź, zawiłości kredytowe."

Maria (Kredyt hipoteczny)

"Polecam Panią Anię jako profesjonalnego i kompetentnego doradcę przede wszystkim za indywidualne podejście do Klienta i pełne zaangażowanie w prowadzone sprawy. Tempo działania, pomoc i wsparcie na każdym etapie znacznie ułatwiły i przyspieszyły pozyskanie kredytu i zakup mieszkanka."

Tadeusz (Kredyt hipoteczny)

"Pania Anię poleciły mi dwie osoby, korzystające wcześniej z jej usług. Otrzymałam oferty rozwiązań najlepszych w moim przypadku oraz profesjonalną pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z otrzymaniem kredytu. Dzięki pomocy zaoszczędziłam dużo czasu, który musiałbym poświęcić na kontakty z instytucjami wydającymi dokumenty niezbędne do otrzymania kredytu oraz z bankiem. Polecam skorzystanie z pomocy Pani Ani"

Karolina (Kredyt budowlano-hipoteczny)

"Gorąco polecam Panią Anie jako doradcę, jest bardzo kompetentna,komunikatywna, pomaga przejść przez wszystkie zawiłe procedury bankowe. Widać, że ma ogromne doświadczenie bankowe i bardzon płynnie porusza się tematach kredytów i ubezpieczeń. GORĄCO POLECAM"

Justyna (Pożyczka hipoteczna)

"Serdecznie polecam, dobry kontakt niesamowite zaangażowanie i upór w naprawdę trudnych i zawiłych procedurach bankowych – warto skorzystać, super doradca!!!"

Michał (Kredyt RNS)

"Pani Ania wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem w realizacji naszego kredytu (dzwoniąc często i informując o przebiegu spraw jakie poczyniono już kroki. Dzięki jej fachowej pomocy nie mieliśmy żadnych kłopotów z przejściem przez formalności w banku. Profesjonalna obsługa i poszanowanie klienta. Polecam"

Kinga (Kredyt Hipoteczny Z Rn S)